?

Log in

No account? Create an account

Що наше життя? Любов!

Social capital

  • less than 10
Name:
Женя Кутальова
Location:
External Services:
Трохи про мене

я... різна. Іноді спокійна, іноді капризна, люблю морозиво і полуничний сік, люблю спати в дощ, і взагалі спати люблю. А дощ не люблю, я цукрова і тану під ним. Люблю цікавих людей. Люблю знаходити цікаву інформацію в інтернеті. Люблю, коли робота спориться. Люблю, коли кішка облизує мої щоки і ніс. Не люблю пиво, п’яних і обкурених, хвальків, лицемірство, ханжество і тих, хто не любить українську мову, бо я нею розмовляю.

Я рада, коли кількість френдів у мене збільшується, але зафренджу вас у відповідь тільки в тому разі, якщо ваш журнал мене зацікавить. Френдстрічку читаю всю і по кілька разів на день, але коментую тільки тоді, коли пост мені дійсно цікавий або коли мені є що сказати.

В своєму щоденнику я пишу про мої вишивки, про книжки, які читаю і фільми, які дивлюся. Якщо ходжу в цікаві місця (музеї, виставки) або мандрую Україною, теж пишу про це. Частину записів, які стосуються мого приватного життя, поміщаю під замок, тож читати їх можуть тільки друзі. Політикою цікавлюсь мало, і постів про політику у мене практично немає. Розбавляють весь цей коктейль трохи картинок, кілька анекдотів і веселих історій і спостереження за моїм улюбленим Києвом.

Я не люблю жж-кат, тому майже в усьому щоденнику пости без нього. Свіжі довгі записи я пишу з катом, щоб не рвати і не розтягувати ваші френд-стрічки, але через якийсь час кат прибираю.

-----------------

Працюю репетитором німецької мови (увага, іде набір учнів!), а у вільний час роблю прикраси

Дякую, що ви зі мною!

My Wishlist - kallisto

Categories

литература, еда, животные, юмор, лытдыбр, цветы

Social capital

  • less than 10

Statistics